O nas

Kancelaria Prawna Poniatowski Kawczyński Spółka komandytowa specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców, świadczy również usługi na rzecz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, instytucji i organizacji. Możliwe jest świadczenie pomocy prawnej w językach obcych, w tym zwłaszcza po angielsku, francusku i niemiecku. Do dyspozycji Klienta pozostaje możliwość wyboru sposobu kontaktu z Kancelarią, w szczególności poprzez wizyty prawników Kancelarii w siedzibie Klienta, korespondencję elektroniczną, faksową i kontakt telefoniczny. Proponujemy nadto system elastycznych rozliczeń finansowych dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta zachowując dbałość o ograniczenie kosztów związanych ze świadczoną pomocą prawną. Kancelaria stosuje system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2008


Wspólnikami-komplementariuszami Kancelarii są radcowie prawni z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz podmiotów z sektora prywatnego, publicznego oraz organizacji pozarządowych.


Jacek Kawczyński. Radca prawny, OIRP Opole, OP-C 590/2010. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego.


Specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym i opiekuńczym, prawie gospodarczym i handlowym.
Kontakt: jacek.kawczynski@kgkp.pl
Bartosz Poniatowski. Radca prawny, OIRP Katowice, Kt-2715. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego.


Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym,  prawie administracyjnym, podatkowym, prawie zamówień publicznych i prawie pracy.


Kontakt: bartosz.poniatowski@kgkp.pl
 
O nas

KONTAKT

Kancelaria Prawna
Poniatowski Kawczyński

Spółka komandytowa

ul. Poziomkowa 30
40-693 Katowice
tel./fax: 32 2000 725
mail: sekretariat@kgkp.pl